Zahradní domky v mnoha variantách

Plechové zahradní domky

Plechové zahradní domky

Zahradní domky mají na trhu své nezastupitelné místo a vyrábějí se v několika různých provedeních, podle způsobu či možnosti použití a také celkového designu. Jednou z oblíbených variant jsou plechové zahradní domky.Využití plechových zahradních domků

Plechové zahradní domky nebývají zrovna designérskými skvosty, což také odpovídá jejich požití. Jedná se o účelové stavby, které ani nemají oplývat kdoví jakým designem, ale mají být především funkční a jednoduché. Proto se vyžívají především plechové zahradní domky na nářadí.

Plechové zahradní domky – modulové provedení

Plechové zahradní domky se většinou vyrábějí v modulovém provedení, což znamená, že si můžete vybrat z několika základních provedení, což odpovídá jednomu modulu a v případě potřeby jej můžete rozšířit. Můžete si tedy zvolit, pokud vám dochází místo ve vašem plechovém zahradním domku, zda se některých věcí zbavíte nebo jej jednoduše rozšíříte o další modul.

Levné plechové zahradní domky

Plechové zahradní domky na nářadí jsou především levné a to díky tomu, že není kladen důraz na design, nejsou u nich žádné speciální požadavky na zateplení a jsou vyrobeny z dostupných, cenově výhodných materiálů.

Kde nakupovat

Plechové zahradní domky se prodávají v obchodech specializovaných na zahradní techniku a stavební materiály nebo také přímo u výrobců, ale samozřejmě můžete zabrousit také na internet, kde najdete velký výběr plechových zahradních domků za nižší ceny než v klasickém obchodě.

Nejžádanější zahradní domky

Mezi nejžádanější typy patří například zahradní domky Island, Albert, Arrow, Kamila nebo Erwin.

Z hlediska rozměrů jsou často poptávané zahradní domky 300x200 cm, chcete-li 2x3 m.

Typy zahradních domků
  • Zahradní domek plastový
  • Zahradní domek kovový
  • Zděný zahradní domek
  • Zahradní domek z kamene
Doporučujeme

Pokud chcete, aby váš vánoční dárek neskončil někde "v šuplíku", darujte zážitkový dárek.

Všechna práva vyhrazena © 2024 Zahradní-domky-online.cz