Zahradní domky v mnoha variantách

Dřevěné zahradní domky

Dřevěné zahradní domky

Zahrada je dnes již především relaxačním místem, které si každý buduje k obrazu svému a využívá především jako jakési pole klidu. Součástí zahrady jsou trávník stromy, záhony, ale třeba také dřevěné zahradní domky.Dřevěné zahradní domky – materiál a design

Dřevěné zahradní domky jsou v poslední době hodně oblíbené, především díky použitému materiálu. Dřevo je osvědčeným stavebním materiálem díky svým vlastnostem, ale také vzhledem k tomu, že příjemně zapadne do krajiny. Dřevěné zahradní domky tedy působí nerušivě a dokonale splynou s prostředím.

Využití dřevěných zahradních domků

Dřevěné zahradní domky mají hodně širokou škálu využití a vyrábějí se v nesčetných provedeních. Záleží na tom k jakému účelu jej potřebujete a jak velkým místem disponujete. Můžete si pořídit menší zahradní domek, který slouží jak sklad, nebo třeba altán, kde se schováte před deštěm a zároveň vám zkrášlí vaši zahradu, záleží na vás.

Materiál pro dřevěný zahradní domek

Můžete volit mezi mnoha materiály, ze kterých se dřevěné zahradní domky vyrábějí. Rozdíl je nejen v designu, ale především v různých vlastnostech použitého dřeva.

Smrk nebo třeba teak?

Takový dřevěný zahradní domek ze smrku je sice velmi levný, ale také hodně závislý na údržbě, na rozdíl třeba od některých cizokrajných dřevin, které zachovají váš dřevěný zahradní domek bez nátěru téměř v původním stavu několik let.

Typy zahradních domků:
  • Zahradní domek dřevěný
  • Zahradní domek plastový
  • Zahradní domek kovový
  • Zděný zahradní domek
  • Zahradní domky z kamene
  • Betonový zahradní domek
Zahradní domky – prodej

Základ nabídky tvoří zahradní domky Hornbach, Baumax, Obi či Bauhaus. Zahradní domky také můžeme koupit ve specializovaných prodejnách se zahradním nábytkem nebo například také v bazaru.

Pokud si ovšem si chceme vybrat nový, kvalitní výrobek a nechceme zbytečně utrácet, je nejlepší variantou využít nabídky internetových obchodů. Ty mají často zahradní domky v akci za minimální ceny, například v rámci sezónního výprodeje.

Doporučujeme

Vánoční dárky pro ženy musíme vybírat obzvláště pečlivě – jak na to Vám poradíme zde.

Všechna práva vyhrazena © 2024 Zahradní-domky-online.cz